Skip to content
 

Na drie jaar valt het doek voor Scouters. Scouters is een onafhankelijk platform met informatie over hulpmiddelen en alles daaromheen. Niet alleen hulpmiddelen om te bewegen, maar ook voor in het huishouden, de keuken, lezen en schrijven – noem het maar op. Veel producten kunnen ook helpen om beter te functioneren met RSI-klachten.

Op onze webpagina´s staan veel verwijzingen naar de website van Scouters, maar die werken vanaf 1 november niet meer. Ze zullen in de loop van de tijd wel worden verwijderd, maar dat gaat wat tijd kosten.

Als Scouters de enige link is dan kun je met de naam van het product in een zoekprogramma, zoals Google, meestal wel informatie vinden.

Meer informatie: Scouters.

Dit bericht heeft 0 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back To Top