Skip to content
 

Wat kun je het beste doen als je RSI-klachten hebt? Onze tip: bekijk het webinar Thuiswerken zonder RSI (16 november 2020) van Jip Driehuizen.

Jip Driehuizen is fysiotherapeut en ontspanningstherapeut, en bedenker van beweging.tv. Hij heeft, in samenwerking met de RSI-vereniging, een webinar gemaakt over wat je kunt doen als je (bij thuis werken) RSI-klachten krijgt.

Jip denkt in mogelijkheden en uitdagingen en hij geeft in zijn webinar veel tips.

Voor iedereen die tegen RSI-klachten aanloopt

Loop je tegen RSI-klachten aan en weet je niet wat je moet doen? Kijk dan naar dit online webinar. Jip legt uit wat de oorzaken zijn van je klachten en wat je het beste kunt doen en laten.

Een paar beelden uit het webinar

 

 

 

 

Jip vertelt waar de pijn vandaan komt, vertelt over spieren en statische belasting en geeft je adviezen om ermee om te gaan en te voorkomen dat het chronisch wordt. Hij laat met voorbeelden zien hoe je je werkplek thuis kunt aanpassen met eenvoudige middelen en wat je nog meer kunt doen.

Dit bericht heeft 0 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back To Top