Skip to content
 

Het lijkt heel gewoon bij een vergadering: (bijna) iedereen heeft een laptop of smartphone bij zich en is daar op bezig gedurende de vergadering. Soms met heel andere dingen en dat komt niet respectvol of geïnteresseerd over.

Je denkt dat je deze twee taken best kunt combineren en daarmee tijd wint, maar niets is minder waar. Uit onderzoek blijkt dat je dan geen van beide taken goed uitvoert en bij sommige bedrijven mag je daarom geen laptop of smartphone meer meenemen naar een vergadering.

Zonder beeldschermen word je niet afgeleid en je doet geen andere dingen die niets met het onderwerp hebben te maken. Het is veel efficiënter en bevordert de onderlinge samenwerking. Een vergadering zonder beeldschermen duurt over het algemeen korter.

Meer informatie: Should laptops and phones be banned from meetings?

Dit bericht heeft 0 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back To Top