skip to Main Content
 

Hoe kunnen we als RSI-vereniging waardevol blijven voor mensen met RSI-klachten? Hoe kunnen wij iedereen die ermee te maken krijgt ook in de toekomst helpen? Jij kunt ons helpen om ons doel te bereiken: RSI-klachten voorkomen of verhelpen door mee te doen aan drie online bijeenkomsten over Aandacht voor RSI.

 

Drie online avonden

In december organiseren we drie online avonden (via Teams) om met elkaar te praten over de vraag hoe wij ons doel kunnen (blijven) bereiken. We doen dit door de week op avonden, zodat zo veel mogelijk mensen kunnen meedoen.

Dinsdag 7 december 2021 van 19.30 – 21.00 uur

Sessie 1: Impact

Hoe kunnen wij het verschil maken voor onze doelgroep (impact) en de juiste mensen bereiken?

 • Wat gaat er goed en wat kan beter op dit moment binnen de RSI-vereniging?
 • Wat is belangrijk voor mensen met RSI-klachten?
 • Wat is er veranderd in de omgeving van mensen met RSI-klachten?
 • Wat is de belangrijkste groep waarop we ons richten?

Donderdag 16 december 2021 van 19.30 – 21.00 uur

Sessie 2: Bereik

 • Hoe blijven we relevant?
  • Hoe kunnen we een grotere groep bereiken?
  • Via welke kanalen/wegen bieden we onze informatie aan?
  • Wat betekent dit voor onze organisatie?

Dinsdag 21 december 2021 van 19.30 – 21.00 uur

Sessie 3: Website

Het vervolg op de voorgaande sessies Impact en Bereik: wat betekent dit voor de dingen die we nu doen op het gebied van inhoud en aanbieden van informatie?

Eveline Scheres

Eveline Scheres van Buiten de Lijnen heeft de leiding op deze avonden. Zij heeft veel ervaring met het vaststellen en behalen van doelen en kan ons daarom helpen alles te onderzoeken en duidelijk te bepalen wat we kunnen en willen doen om dat doel te bereiken.

Verslagen

We sturen verslagen rond van de bijeenkomsten en starten (vanaf de 2e sessie) met een korte samenvatting van de voorgaande bijeenkomst. Je hoeft dus niet zelf te schrijven en kunt je gewoon richten op de inhoud.

Opgave

We vinden het fijn als jij ook wilt meedenken en meedoen, want op basis van deze sessies zullen we als vereniging aanpassingen doorvoeren. Mocht je niet op alle drie de avonden kunnen meedoen, dan kun je je opgeven voor één of twee ervan.

Iedereen kan meedoen, of je nu lid bent van onze vereniging of niet.

Opgeven kan via postbus@rsi-vereniging.nl. Geef duidelijk aan op welke avonden je mee wilt doen.

Back To Top