Skip to content
 

Themadag Slaap lekker!Nee, daar hoef je niet wakker van te liggen. Geef je op voor de online themamiddag Slaap lekker! op 26 maart 2022. In deze actieve workshop legt Jip Driehuizen (ontspanningstherapeut) uit hoe je beter kunt slapen door je spieren te ontspannen.

 

 

Theorie én oefeningen

Jip vertelt over het verband tussen chronische pijn, spanning (stress) en slaapproblemen. Samen doen we oefeningen om de spieren te ontspannen. Dat vermindert de pijn en dan kun je beter slapen. En met een kwalitatief goede slaap verbeter je je gezondheid.

Meer informatie

Meer informatie staat in de flyer over de themamiddag Slaap lekker!

Aanmelden

De workshop is van 13.00 tot 14.15 uur. Als je je aanmeldt vóór 23 maart krijg je een link om mee te doen via Teams.

Geef je op

Dit bericht heeft 0 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back To Top