Skip to content
 

De Zit met Pit! aanbieding is een lespakket met lessen voor kinderen in de bovenbouw, waarin ze verantwoord leren omgaan met beeldschermen. Bewegend leren met Levend Ganzeborden, of Ren Je Rot – welk kind vindt dat nu niet leuk?

Hoe werkt Zit met Pit!?

Kinderen leren bij Zit met Pit! niet door wat wij ze vertellen, maar door het zelf te doen. Ze leren zelf na te denken en te reageren op situaties. Al bewegend leren ze wat ze moeten weten. De Zit met Pit! aanbieding laat kinderen vooral niet zitten.

Wie geeft de lessen?

De therapeuten van de Zit met Pit! aanbieding verzorgen zes lessen om kinderen te leren hoe ze met leuke, actieve spelletjes kunnen leren. Leerkrachten hebben daar geen extra werk van.

Wil je toch liever zelf de lessen geven, dan kun je een licentie kopen. Daar kan de hele school gebruik van maken.

Na Zit met Pit! verder met Wieblie

Na afloop van de zes lessen houd je de klas in beweging met de kant-en-klare lessen van Wieblie, het online platform voor bewegend leren. Als je school zich aanmeldt voor het Zit met Pit! lespakket krijgen twee leerkrachten een jaar lang gratis toegang tot de lessen in Wieblie.

Meer informatie over de Zit met Pit! aanbieding

Wil je meer weten over de aanbieding? Op de webpagina Aanbieding! vind je alle gegevens en kun je je school aanmelden.

Meer informatie op onze website

Op onze webpagina Jeugd & RSI staat meer informatie over Zit met Pit! en andere programma´s.

Dit bericht heeft 0 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back To Top