Skip to content
 

RSI-klachten. Je hebt ze wel, maar niemand die ze ziet. Deze themamiddag gaat over concreet maken wat je beleeft en effectief communiceren wat je nodig hebt om te herstellen of te (blijven) functioneren. De middag bestaat uit twee inspirerende workshops met als centraal thema het effectief communiceren over RSI-klachten tijdens studie, op je werk of in andere dagelijkse situaties. Er is ook tijd om ervaringen uit te wisselen en tips te delen. Daarna volgt er een gezellige borrel. Deelname is gratis!

Datum en tijd: 18 maart 2023 van 13.00-16.30
Locatie: Bergkerk, Dr. A Kuyperlaan 2, Amersfoort
Aanmelden via: postbus@rsi-vereniging.nl of 033-2471043

Je kunt je aanmelden tot 15 maart 2023. Klik op de afbeelding voor meer informatie over de themamiddag.

Dit bericht heeft 0 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back To Top